Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/disk_1/www/sk/msvadicov:/tmp:/tmp_www) in /disk_1/www/sk/msvadicov/www/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27
Blog – Materská škola Horný Vadičov

Návšteva CSS Fantázia 👵🏻👴🏻

Pri príležitosti „Október – mesiac úcty k starším“ sme prišli potešiť starkých a klientov CSS Fantázia. Starkým sme vyčarili úsmev na perách ľudovými vadičovskými piesňami, ktoré ich vrátili do čias mladosti a tancom s folklórnymi prvkami. Na záver sme zaspievali aj krásne pesničky, ktoré nás učia naše pani učiteľky v škôlke a starkým sme rozdali naše výtvory robené od srdiečka ❤️ – hrnček vyrobený z papiera s čajovým vrecúškom a básňou. No a čo sme si odniesli my predškoláci z tejto návštevy? Dobrý pocit na srdiečku a zaprášený noštek od práškového cukru z koláčika 🙂.