Warning: is_file(): open_basedir restriction in effect. File(/src/Modules/Licenser.php) is not within the allowed path(s): (/disk_1/www/sk/msvadicov:/tmp:/tmp_www) in /disk_1/www/sk/msvadicov/www/wp-content/themes/hestia/vendor/codeinwp/themeisle-sdk/load.php on line 27
Otvorenie MŠ od 12.04.2021 – Materská škola Horný Vadičov

Na základe platného rozhodnutia ministra školstva, vedy, výskumu a športu a uznesenia Vlády SR sa upravuje vyučovanie v školách a prevádzka v školských zariadeniach od 12. apríla 2021 pre všetky deti s podmienkou testu zákonných zástupcov.

Platnosť testov – test zamestnancov, zákonných zástupcov i žiakov, u ktorých je vyžadovaný, platí 7 kalendárnych dní podľa aktuálnych pravidiel COVID AUTOMATU a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, ktorou sa nariaďujú opatrenia pri ohrození verejného zdravia k režimu vstupu osôb do priestorov prevádzok a priestorov zamestnávateľa.

Kategórie: Oznamy